середа, 1 квітня 2015 р.

1. 04 - 80 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ 
В. КРИЩЕНКА (1935 Р. Н.), УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА  МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ


«Один із перших своїх поетичних зошитів я віддав читати Андрію Малишку. По якомусь часові приходжу до нього і з хвилюванням запитую: «Андрію Самійловичу, ну як?.. У відповідь чую: «Твої вірші, Вадиме, як пісня».
В. Крищенко

   Вадим Крищенко - один з найталановитіших сучасних українських поетів-піснярів. Створив понад 300 пісень. Крізь всю його поетичну творчість проходить світлий образ матері і любов до батьківщини. Писати вірші почав ще в школі. Великий вплив на його становлення як поета-пісняра справив видатний Андрій Малишко.  На факультеті журналістики Київського університету відвідував літературну студію,  старостою якої був Василь Симоненко. Його пісні співали С. Ротару, В. Зінкевич, О. Білозір, П. Зібров, Віталій і Світлана Білоніжки. Неперевершеними виконавцями були Назарій Яремчук і Раїса Кириченко. Вадим Крищенко неодноразово ставав переможцем конкурсу сучасної української пісні «Пісенний вернісаж». Найвідоміші пісні: «Хай щастить вам, добрі люди», «Родина», «Молитва», «Білі нарциси», «Берег любові», «Отчий край», «Осінні яблука». Українська малеча дуже полюбляє чудові віршики В. Крищенка.Шановний Вадиме Дмитровичу!

   Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження! Ваші пісні співає вся Україна! Малята-читайлики закохані у вірші про природу, дружбу та неозору Батьківщину. Ми дуже любимо Ваші поетичні перлинки! Щасти Вам! 

        

Немає коментарів:

Дописати коментар