четвер, 12 серпня 2021 р.

12.08 - 70 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГАЛИНИ МАЛИК  - ДИТЯЧОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЬМЕННИЦІ - ЛАУРЕАТА ПРЕМІЇ ім. ЛЕСІ УКРАЇНКИ


«Для того, щоб писати для дітей, треба просто бути щасливою людиною... Адже звідки, як не з себе, можна дістати весь той прекрасний казковий світ, якого в реальності не існує?» 

Г. Малик

  Галина Малик створила перший український новітній комікс для дітей, написала українське «фентезі для найменших» та підлітків, видала  першу українську інтерактивну дитячу книжечку.  Першою читачкою її дитячих книжок була донька письменниці. З героями її повістей весь час трапляються дивні пригоди: діти потрапляють у казкову країну, а мешканці казкових країн  - у реальне життя. Фантастична повість  "Злочинці з паралельного світу" визнана кращим твором 1997 року після опублікування її журнальної версії у часописі "Барвінок" і нагороджена міжнародною премією Степана Феденка (США). Ця книжечка отримала і премію імені Лесі Українки. А ще Галина Малик написала для малюків «Пантлик і Фузя», «Пантлик і Фузя сперечаються», «Пантлик і Фузя купують годинника», «Пригоди Іванка і Беркутка». «Мандри та подвиги лицаря Горчика» -  лицарський роман-дилогія, пародія-буф для дітей. Сама письменниця почала читати з 5-ти рочків.  І тоді ж батьки передплатили їй усі дитячі журнали, що виходили. Читала дівчинкою майбутня письменниця дуже багато, шкільний бібліотекар спочатку навіть змушувала її переказувати книжки, — вона не вірила, що Галя так швидко повертає їх прочитаними. І чудова новина: Галина Малик цьогоріч потрапила у   довгі списки премії імені Ганса Крістіана Андерсена. 

Вітаємо улюблену письменницю з днем народження!

Радіємо разом з пані Галиною дивовижній новині:  цьогоріч чарівниця дитячих книжок потрапила у   довгі списки премії імені Ганса Крістіана Андерсена! Ми вдячні Вам за ДИТЯЧУ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ, яка підкорює світ!

Немає коментарів:

Дописати коментар